Vastuvõtt

Uute õpilaste vastuvõtu katsed balletiklassi toimuvad kaks korda aastas: õppeaasta lõpus - maikuul ja vabade kohtade puhul ka õppeaasta alguses augustis või septembris. Heade või väga heade eeldustega lapse võtame rõõmuga vastu igal ajal!

Kohtumisele palume lapsele kaasa võtta trikoo või lühike võimlemisriietus, jalga valged sokid ning ema-isa kindel otsus eelistada õpetamises oskuste omandamist pealiskaudsele meelelahutusele! Reeglina ootame last vanuses 5 kuni 7 aastat ja tema püsivaks arenguks eeldame kodu teadlikku valikut ning usaldust koostööks! Teame hästi, et kaugeltki kõigist ei saa baleriini, ometi garanteerime kõigile sõbraliku õpikeskkonna kultuurses seltskonnas.

Mis on Ida Tantsukool? Tõsine õpetus, professionaalsed õpetajad, koostöö kaunile kunstile pühendunud kodudega. Väikesearvulises klassis leiab püüdlik laps alati õpetaja tähelepanu ja nõudliku hoole ning saavutab rohkem. Algajail 3 tundi nädalas: 1 akrobaatika-, 2 tantsutundi, kuumaks alates 35 €. Paremad pääsevad esinema igal õppeaastal peategelastena rahvusvahelisele balletikoolide suurkontserdile Vanemuise laval. Parematest paremad aga balletikonkursile Eestis ja välismaal. Meie kooli parimaist lõpetajaist on saanud baleriinid Estonias ja Vanemuises. Enamik kuulsusi on alustanud varakult!

Sobivuse katsed 5-7 aastastele on reedel, 31. augustil kell 18.00 balletisaalis Jakobi tn. 41 (Katoliku Kool). Kui tulete kohtumisele õpetaja Allaga, palun pange lapsele selga trikoo või lühike võimlemisriietus ning jalga valged sokid!

Sisseastumisavalduse ankeedi leiate siit. Pärast täitmist palun saatke see kooli juhatajale e-posti aadressil tiit@idatantsukool.ee.

Teabetelefon 5558 4963

Random picture